به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ درپی بازدیدهای فرماندار شهرستان از روستاهای تابعه بخش مرکزی بمنظور پیگیری و رسیدگی به مسائل و مشکلات مربوط به روستاها به همراه بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولین بافق از روستا بشکان و خوسف بازدید کرد.

در ابتدا فرماندار بافق پس از ورود به روستای بشکان مورد استقبال اهالی قرار گرفت و با حضور در مسجد روستای بشکان در نشستی صمیمی دهیار و رئیس شورای روستا موارد و مشکلات خود را طرح نموده و مسئولین پاسخگوی موارد مطروحه شدند.

سید مهدی طلایی مقدم ضمن استماع از سخنان مردم و مسئولین حاضر در محل خواستار رسیدگی بموقع مشکلات و موارد مطروحه شد و طی سخنانی خدمت به خلق الله و جلب رضایت آنان را افتخاری بیش از پیش دانسته و بر حل مشکلات موجود در اسرع وقت تاکید نمود.

وی خطاب به اهالی روستای بشکان گفت : با پیگیری های بعمل آمده مقرر شده که خدمات به این روستا از سوی شهرستان بافق باشد.

فرماندار بافق با اشاره به محرومیت این روستا نسبت به روستاهای دیگر خاطر نشان کرد: الحمدالله با انتخاب بخشدار جدید و اشرافیت کاری و محیطی که بخشدار نسبت به منطقه دارد می طلبد کار بیشتری جهت رفع محرومیت این روستا انجام شود.

بررسی مشکل آب آشامیدنی و مصرفی روستا ،مرمت و بازسازی گلزار شهدا ، بهسازی معابر روستا ، اختصاص عوارض ارزش افزوده بر اساس آمار جمعیتی ، بهسازی و تکمیل پارک کودکان ، مرمت کانالهای آب کشاورزی این روستا از جمله موارد و مشکلات روستای بشکان بود که پس از مطرح شدن در جلسه مورد بررسی و اقدامت لازم از سوی فرمانداری و ادارات قرار گرفت.

فرماندار و هیات همراه پس از روستای بشکان به روستای خوسف رفته و طی بازدید از مناطق مختلف روستای خوسف با حضور در جمع اهالی روستای خوسف پاسخگوی مسائل و مشکلات این روستا شد.

فرماندار بافق در این بازدید خطاب به اهالی روستای خوسف و مسئولان حاضر گفت: باید با درس گرفتن از گذشته ، آینده ای روشن و بهتر برای فرزندان این روستا بسازیم.

در ادامه رئیس شورای خوسف با بیان برخی مشکلات این روستا ازجمله : کمبود آب آشامیدنی ، بازگشایی و مرمت خانه بهداشت ، پیگیری بازگشت روستا به شهرستان بافق ، احداث زمین ورزشی ، احداث پارک ویژه کودکان ، مرمت برج خوسف ، نصب یک دستگاه آب شیرین کن ، مرمت وبازسازی گلزار شهدا ، پیگری احداث دکل مخابرات ، بهسازی کانال آبیاری مزارع ، رفع نقص گیرنده تلویزیون ، رفع مشکل زیر ساختهای احداث مسکن جوانان و …. خواستار پیگیری و رفع مشکلات این روستا شد .

بازدید از روستاهای بیدان پنج ، جوزییه ، رضوان ، حسین آباد و گلزار شهدای گمنام روستای دولت آباد از دیگر برنامه ها و بازدیدهای این سفر بود.

خوسفیمشاهده نوشته ها

Avatar for خوسفی

روستای خوسف در ۱۱۰ کیلومتری شهرستان بافق وهمچنین ۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شهرستان بهاباد قرار گرفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *