به گزارش آفتاب بافق،گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوه‌ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ و این مائیم که باید با ارتباط و اتصال به این مفهوم بلند و ماندگار، برای خود و جامعه و کشور خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم.

به یاد شهیدان بودن خود ادای وظیفه‌‌ای در این راه است.

سلام خدا بر ارواح طیبه‌ شهیدان و خانواده‌های صبور آنان و سلام بر روح مطهر شهید احمد ابراهیمی خوسفی جوانمرد ۱۹ ساله و حماسه آفرین روزهای نبرد با دشمن که با شرکت در عملیات های متعدد به دفاع از ناموس،میهن و نظام پرداخت. وی در صحنه نبرد با متجاوزان کشور در منطقه جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهید احمد ابراهیمی خوسفی فرزند حسن ، سال ۱۳۶۴ در روستای خوسف از توابع شهرستان بافق و خانواده ای مذهبی و سختکوش دیده به جهان گشود. وی پس از طی دوران کودکی مشغول به تحصیل تا مقطع ابتدایی شد.

شهید ابراهیمی در اوج انقلاب جهت براندازی حکومت شاهنشاهی همراه با دیگر جوانان انقلابی در تظاهرات و راهپیمایی های علیه رژیم حضور داشت. وی فعالیت های انقلابی خود را از مسجد خوسف آغاز کرد.

این شهید والا مقام پس از امر تحصیل جهت تامین اقتصاد خانواده مشغول به کار شد و در امور کشاورزی مددجوی پدر بزرگوارش بود.

با فرارسیدن سن مشمولیت به خدمت سربازی رفت و ادای وظیفه کرد. وی در جمع آوری کمک های مردمی برای رزمندگان اسلام فعالیت و در احداث مسجد خوسف نقش بسزایی داشت. با صدور فرمان امام خمینی رهسپار جبهه های جنوب شد. سرانجام در تاریخ ۱۳۶۴/۵/۲ در منطقه جزیره مجنون به شهادت رسید.

در این پنجشنبه به روح مطهر این شهید و تمام شهیدان ۸ سال دوران دفاع مقدس درود می فرستیم.

خوسفیمشاهده نوشته ها

Avatar for خوسفی

روستای خوسف در ۱۱۰ کیلومتری شهرستان بافق وهمچنین ۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شهرستان بهاباد قرار گرفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *