مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بافق از اصلاح و توسعه بیش از سه هزار و ۵۰۰ متر شبکه توزیع آب در مناطق روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز یزد، زعیمی زاده به تشریح عملکرد آبفای این شهرستان در بخش‌های مختلف در یک سال گذشته پرداخت و گفت: ۲۱۸ فقره انشعاب آب در بخش روستایی نصب شد که با این تعداد کل انشعابات نصب شده آب منطقه روستایی بافق به ۹ هزار و ۲۵ فقره رسید.

وی، به ۵۵۲ مورد آبرسانی سیار در مناطق روستایی بافق اشاره کرد و افزود:۳۲ فقره کنتور فرسوده با هدف جلوگیری از هدر رفت آب و رضایتمندی مشترکین این منطقه تعویض شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بافق ادامه داد: در یک سال گذشته هزار و ۲۰۰ متر توسعه خط انتقال آب و ۴۰۰ متر اصلاح خط انتقال با هدف جلوگیری از هدر رفت آب صورت گرفته است.

زعیمی زاده گفت: ۱۷۷ حادثه در شبکه توزیع، ۲۶۹ حادثه انشعابات، ۳۲ حادثه در خط انتقال و تعویض پمپ چاه‌های شیطور، تاجکوئیه و خوسف و تعویض پمپ ایستگاه پمپاژ خودیان، قطروم و بین راهی گزستان توسط این امور انجام شده است.

وی، با بیان اینکه آب شرب مناطق روستایی بافق از طریق ۱۴ چاه و دو قنات تامین می‌شود افزود: در سال گذشته حدود ۸۳۲ هزار متر مکعب آب از چاه‌ها و حدود ۳۹۸ هزار متر مکعب از قنات‌های این منطقه به منظور تامین آب شرب و بهداشت استحصال شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بافق، هزار و ۱۴۰ مورد کلرسنجی، هزار و ۶۸۰ مورد نمونه برداری میکروبی، لایروبی قنات ده ریزو و جوزوئیه، خرید ۴۴۷ ساعت آب قنات خوسف و تکمیل و فروش ۲۴۸ فقره انشعابات را از دیگر اقدامات این امور عنوان کرد.

خوسفیمشاهده نوشته ها

Avatar for خوسفی

روستای خوسف در ۱۱۰ کیلومتری شهرستان بافق وهمچنین ۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شهرستان بهاباد قرار گرفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *