به گزارش روابط عمومی فرماندارری شهرستان بافق؛ زاده رحمانی فرماندار بافق به همراه پورامینی بخشدار مرکزی با حضور در اداره گاز شهرستان ضمن بازدید از قسمت های مختلف و در جریان قرار گرفتن نحوه ارائه خدمات به شهروندان، ازبرنامه های کاری و مشکلات این اداره مطلع شدند.

رییس اداره گاز ناحیه بافق در حاشیه این بازدید به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای گازرسانی به نواحی مختلف شهرستان پرداخت و عنوان داشت: از ابتدای روند گازرسانی به شهرستان بافق در مجموع بیش از ۲۵۰ کیلومتر شبکه گازرسانی در شهرستان کار شده است.

علی پیری تعداد مشترکین شهرستان بافق را در حدود ۱۵ هزار مشترک شهری و حدود ۱۵۰۰ مشترک روستایی عنوان کرد و افزود: افزایش حدود ۵۵۰۰ مشترک دیگر در سال جاری پیش بینی شده که جهت گازدار شدن این تعداد مشترک تاکنون ۱۴۵۰۰ علمک گاز نصب شده است.

رییس اداره گاز ناحیه بافق در بخش دیگری از سخنان خود به بیان طرح های در دست اقدام این شرکت جهت گازرسانی به روستاهای شهرستان و منطق حاشیه شهر پرداخت و یادآور شد: عملیات گازرسانی به منطقه گودگوار و دهستان کوشک تا پایان امسال تکمیل خواهد شد

پیری در پایان افزود: با پیگیری های صورت گرفته از سوی فرماندار و بخشدار مرکزی روستاهای خوسف و بشکان نیزدر نیمه دوم سال آینده گازدار خواهند شد.

خوسفیمشاهده نوشته ها

Avatar for خوسفی

روستای خوسف در ۱۱۰ کیلومتری شهرستان بافق وهمچنین ۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شهرستان بهاباد قرار گرفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *